Home / Aşk Laftan Anlamaz / Aşk Laftan Anlamaz Bölüm 13 | Hayat and Murat

Aşk Laftan Anlamaz Bölüm 13 | Hayat and Murat

Aşk Laftan Anlamaz Bölüm 13 | Hayat and Murat

Aşk Laftan Anlamaz Bölüm

Click here to watch

Click here to watch in hd

Aşk Laftan Anlamaz 13. Bölümde Neler Yaşanacak?
5 ekim 2016 Show Tv saat: 20:00
Didem Murat’a hamile olduğu konusunda yalan söylemiştir daha sonra bu yalan ortaya çıkmaması için sözde düşük yapar. Hayat kendi yoluna bakarken Murat’ı kıskandırmak için türlü planlar yapan bu planlara Tuval ve kızlarda dahil olur. Derya Didem’le olan iş birliğine devam eder. Murat ve Sarte’yi geri döndürmek için harekete geçecektir. Hayat oynadığı oyundan sıkılmış ve artık Murat’ın kendisine açılacağını düşünmektedir fakat Murat durumun farkına varmıştır. Didem Hayat ve Murat’ın birlikte yaşadığını düşünmektedir.

Hayat and Murat Aşk Laftan Anlamaz izle , Aşk Laftan Anlamaz Son Bölüm izle , Aşk Laftan Anlamaz Dizisi izle , Aşk Laftan Anlamaz Oyuncuları , Aşk Laftan Anlamaz Son Bölüm Tek Parça izle , Aşk Laftan Anlamaz Son Bölüm Fragmanı izle , Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Konusu , Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Full izle

Aşk Laftan Anlamaz dizisi Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizinin yapım şirketi Bi Yapım olurken dizinin yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar oturuyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinin senaryosunu Nuray Uslu kaleme alıyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel ve Burak Deniz başrolü paylaşırken kadroda ayrıca Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi, Tuğçe Karabacak, Demet Gül, Süleyman Felek, Betül Çobanoğlu, Cem Emüler, Evren Duyan, Sultan Köroğlu Kılıç, Elif Doğan, Metehan Kuru, Oğuz Okul, Gözde Kocaoğlu, Nazan Diper gibi isimler yer alıyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat’ın bir başkasının kimliği ile girdiği iş yerinde patronu Murat Sarsılmaz arasında yaşanan aşk ilişkisi ve çevresindekilerle yaşananlar izleyiciye aktarılıyor.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aşk Laftan Anlamaz Bölüm

Aşk Laftan Anlamaz Bölüm 16 | Hayat and Murat

Thursday, November 3, 2016Aşk Laftan Anlamaz Bölüm 16 | Hayat and Murat Click here to ...